Учители

  • Александър Лазаров – испански език
  • Румяна Стойнова – биология и здравно образование
  • Николай Василев – информационни технологии
  • Милена Грозева – информационни технологии
  • Росица Дикова – български език и литература
  • Нели Илиева – български език и литература
  • Събина Стойнова – български език и литература
  • Маргарита Василева – български език и литература
  • Даниела Бенчева – български език и литература
  • Донка Андреева – български език и литература
  • Пенка Плоскова – български език и литература
  • Гергана Русинова – английски език
  • Китка Шипарова – английски език
  • Радостина Ранова – английски език
  • Полина Калева – английски език
  • Юлия Банчева – английски език
  • Яница Морис – английски език
  • Райна Андреева – английски език
  • Любинка Дамянова – английски език
  • Ана Велева – английски език
  • Минка Атанасова – английски език
  • Катерина Паскалева – английски език
  • Кирил Низамов – испански език
  • Виктория Евтимова – испански език
  • Росица Бакалова – испански език
  • Анелия Антова – френски език
  • Стефка Цветанова – немски език
  • Соня Минева – немски език, физика и астрономия
  • Иванка Стойкова – немски език
  • Мария Русинова – математика
  • Весела Матева – математика
  • Мариянка Вичева – математика
  • Милена Пиперкова – математика
  • Цветомира Стоименова – математика
  • Светлана Стойкова – математика
  • Лушка Кънева – информатика и ИТ
  • Милка Рашкова – информатика и ИТ
  • Петя Георгиева – история и цивилизации
  • Христина Михайлова – история и цивилизации
  • Боряна Маркова – история и цивилизации
  • Пламена Коева – история и цивилизации
  • Делян Борисов – география и икономика
  • Виолета Гюлова-Тихчева – география и икономика
  • Страхил Кюлюмов – философски цикъл
  • Венцислав Караиванов – философски цикъл
  • Ивелина Ганчева – химия и опазване на околната среда
  • Правдислава Ангелова – биология и здравно образование
  • Габриела Рашиди – природни науки
  • Корнелия Палина – природни науки
  • Екатерина Иванова – физика и астрономия
  • Даниела Дюлгерова – музика
  • Оля Първанова – изобразително изкуство
  • Георги Славов – физическо възпитание и спорт
  • Красимир Куюмджиев – физическо възпитание и спорт
  • Йорданка Сомова – физическо възпитание и спорт
  • Пламен Йрданов – физическо възпитание и спорт
  • Атанас Наков – физическо възпитание и спорт
  • Ваня Петкова – учител, начален етап
  • Нася Генова – учител, начален етап
  • Галина Вражилова – учител, начален етап
  • Иванка Найденова – учител, начален етап
  • Валерия Недялкова – учител, начален етап
  • Десисава Каракашева – учител, начален етап
  • Нина Вълова – учител, начален етап
  • Ангелина Борисова – учител, начален етап
  • Светла Герджикова – педагогически съветник
  • Емилия Сиракова – психолог